Cennik

Ceny naszych usług detektywistycznych.

Chcesz skorzystać z naszych usług detektywistycznych, lecz zastanawiasz się jaki wiąże się z tym koszt? Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź odwiedź nasze biuro osobiście w Rybniku. Każde zlecenie, które otrzymujemy od naszych klientów jest na tyle zróżnicowane, że nie zawsze możemy je wycenić stosując ramowy cennik. Ceny naszych usług detektywistycznych ustalamy indywidualnie podczas rozmowy z klientem. Pod uwagę brane są wówczas różne czynniki, między innymi rodzaj zlecenia, obszar prac oraz niezbędne środki użyte podczas wykonywania zlecenia.

Rozmowa wstępna z klientem jest niezobowiązująca, nie obliguje do korzystania z naszych usług. Podczas takiej rozmowy, przeprowadzamy krótki wywiad z zainteresowanym. Dzięki czemu jesteśmy w stanie przedstawić wstępny plan działań i określić nasze możliwości  zmierzające do osiągnięcia wyznaczonego przez klienta celu. To klient po dokładnym przeanalizowaniu oferty decyduje o podjęciu czynności w jego sprawie.

Zlecenia naszych usługobiorców realizowane są na podstawie pisemnej umowy, zawartej pomiędzy naszą agencją detektywistyczną a klientem. Umowa spisana w celu zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa usługodawcy jest dokumentem wiążącym prawnie obie strony. Moment podpisania umowy przez strony zainteresowane jest momentem rozpoczęcia działań naszego wykwalifikowanego zespołu detektywistycznego. Po zakończeniu czynności detektywistycznych przekazujemy naszemu zleceniodawcy dokładne sprawozdanie, w którym znajduje się  dokumentacja w postaci zdjęć i nagrań audio. Klient otrzymuje pełen dostęp do zebranych dowodów rzeczowych oraz prawo do ich zatrzymania, co zawarte jest w umowie. Działamy na podstawie Ustawy o usługach detektywistycznych z dnia 06 lipca 2001 roku ( Dz.U. 2002 Nr 12 poz. 110). Posiadamy stosowne zezwolenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

Oferujemy Państwu różne formy płatności za nasze usługi. Staramy się wyjść na przeciw oczekiwaniom klienta i dostosować się do jego potrzeb również w sposobie płatności. Nasze biuro stawia na wysoką jakość usług za przystępną cenę. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, prowadzonych przez nas usług detektywistycznych, którą znajdziecie państwo w zakładce „oferta”.